Zavřeno
Closed
Fermé
Cerrado

Cafe Emma Restaurace

Ochutnejte jedinečnou kuchyni v originálním prostředí v srdci Praha

Restaurace

Dlouhé přátelství mezi francouzskými šéfkuchaři Michelem Sarranem a Romainem Fornellem tyto přivedlo na myšlenku společného projektu. Smyslem bylo vytvořit úplně jinou, jednodušší restauraci s francouzskými produkty.

Vznikl projekt pod názvem "Café Emma", jež svému původu vděčí jménu manželky Romaina Fornella a dcery Michela Sarrana, které se obě jmenují Emma. Koncipován je jako francouzské bistro a nabízí francouzskou kuchyni s místními a mezinárodními chutěmi.

Tentokrát oba renomovaní kuchaři připravují jednodušší francouzská jídla, jako návrat ke svým kořenům. Avšak vždy s dotekem současnosti a za použití vysoce kvalitních produktů.

Romain Fornell, nejmladší francouzský šéfkuchař oceněný Michelinskou hvězdou v roce 2001, zůstal nejmladším oceněným šéfkuchařem v celém Španělsku a Francii.

Café Emma chce nabídnout své klientele poklidné, uvolněné a nevtíravé místo. Právě proto byl projekt svěřen manželce Romaina Fornella, které se podařilo vytvořit přívětivou atmosféru, kde se hosté cítí jako doma. Vřelé a pohodlné prostory určené pro osoby s dobrým vkusem, které však někdy mají jen málo času využít kuchyně, v níž kvalita a podstata produktu jsou zásadní.